Gražių krikštynų receptas

Krikštynos – nepakartojama šventė, nes jos tiesiog nepakartosite! Tad svarbu pasirūpinti visomis smulkmenomis. Šios krikštynos vyko gražiame kaimelyje, Liudvinavo bažnyčioje. Dekoracijomis rūpinosi Liumy Design Atelje, saldumynais – Saldu Saldu, o nepakartojamu, ant laužo keptu maistu ir užkandžiais – šefas Jonas Ramanauskas. Visuomet stengiuosi pagauti kiekvieną natūralią emociją ir aplinkos detales, o krikštynoms ypač svarbu šviesios, ryškios, bei nuotaikingos nuotraukos.

Visos įsimintinos augančio vaiko akimirkos užfiksuotos nuotraukose, kurios laikui bėgant tampa vis vertingesnės 😊 Į albumą pridėti tik keli kadrai, o klientams visuomet atiduodu daugiau nuotraukų, nei pažadu.

Kaip vyksta fotografavimas? – padarau formalias, oficialias bendras nuotraukas su svečiais, įamžinu visą ceremonijos procesą, po ceremonijos vyksta šeimos fotosesiją (kuriai rekomenduoju skirti bent valandą), o likusį šventės laiką stengiuosi netrukdyti ir gaudyti įdomias akimirkas, kaip žaidžia vaikai ir smagiai laiką leidžią suaugusieji. Stengiuosi tą daryti nepastebimai, kad pagaučiau natūralius, nesuvaidintus kadrus. O kurie svečiai ar vaikai mėgsta fotografuotis, galime pakvailioti ir padaryti smagių, suvaidintų kadrų.
Lengviausia susiderinti fotografavimą po jūsų darbų, darbo dienos vakare. Jei šventė savaitgalį – stenkitės rezervuotis laiką, kaip išeina anksčiau 🙂

šias krikštynas užsakiusių klientų atsiliepimas:
Aušra Česnavičienė: Labai džiaugiuosi, kad Dovydas fotografavo mūsų dukrytės krikštynas. Rezultatas viršijo lūkesčius, visom prasmėm. Nuotraukos labai profesionalios, atiduotos labai greitai. Pats Dovydas, labai šiltas žmogus, visi prieš jo fotoaprato blykstę jautėsi labai jaukiai.  Ačiū labai :)  Rekomenduoju visiems, kas ieško profesionalo savo šventei!
Evaldas Česnavičius: Dovyas netik puikiai jaučia kur ir kada atsidurti kad pagautų TĄ kadrą, tačiau maloniai bendrauja su šventės švečiais. Paprastas, nuoširdus ir matosi kad mėgaujasi dirbdamas!