Gražių krikštynų receptas

Krikštynos – nepakartojama šventė, nes jos tiesiog nepakartosite! Tad svarbu pasirūpinti visomis smulkmenomis. Šios krikštynos vyko gražiame kaimelyje, Liudvinavo bažnyčioje. Dekoracijomis rūpinosi Liumy Design Atelje, saldumynais – Saldu Saldu, o nepakartojamu, ant laužo keptu maistu ir užkandžiais – šefas Jonas Ramanauskas. Visuomet stengiuosi pagauti kiekvieną natūralią emociją ir aplinkos detales, o krikštynoms ypač svarbu šviesios, ryškios, bei nuotaikingos nuotraukos.

šias krikštynas užsakiusių klientų atsiliepimas:
Aušra Česnavičienė: Labai džiaugiuosi, kad Dovydas fotografavo mūsų dukrytės krikštynas. Rezultatas viršijo lūkesčius, visom prasmėm. Nuotraukos labai profesionalios, atiduotos labai greitai. Pats Dovydas, labai šiltas žmogus, visi prieš jo fotoaprato blykstę jautėsi labai jaukiai.  Ačiū labai :)  Rekomenduoju visiems, kas ieško profesionalo savo šventei!
Evaldas Česnavičius: Dovyas netik puikiai jaučia kur ir kada atsidurti kad pagautų TĄ kadrą, tačiau maloniai bendrauja su šventės švečiais. Paprastas, nuoširdus ir matosi kad mėgaujasi dirbdamas!